Ana Sayfa
    Hakkımızda
Hakkımızda
 
Şirketimiz 1960 yılından bu yana alanında, kaliteli hizmet anlayışıyla ve koşulsuz müşteri tatminiyle faaliyet gösteren, konusunda uzmanlaşmış ve sektöründe geniş bir tecrübesi olan firmadır.

Kaliteyi ve Dürüstlüğü bir yaşam felsefesi olarak kendine önder edinen Uzlar otomotiv, kurulduğu günden bu güne hertürlü porsche araç binicilerine en iyi hizmeti eksiksiz sunmuş, bakım öncesi ve bakım sonrası hizmetlerde de sınır olmadığını müşterilerine kanıtlamayı başarmıştır.

Şirketimizin temelleri Bülent UZ ile atılmış olup, Modern Yönetim teknikleri uygulanarak, Müşteri ilişkilerine önem veren, geniş bir coğrafyada hizmet üreten, günümüze geniş müşteri portföyü ile gelmiş bir firmadır.

Uzlar Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşundan itibaren kaliteli üretim, beklentiler üstü servis anlayışını benimsemiş, ilklerin yaratıcısı olmayı ve yatırımlarını bu yönde kullanmayı ilke edinmiş bir otomotiv firmasıdır.

Uzlar Otomotiv, mekanik/elektrik, kaporta, ve boya servis hizmetini en üst düzeyde ve de en iyi şekilde siz müşterilerimize sunmaktadır.

Kuruluşundan bu güne kadar servis anlayışından ödün vermeyen şirketimiz 7/24 (Haftanın Her saati) size hizmet vermekten ve de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktan hiçbir zaman kaçınmamıştır.

Şirketimiz en üst düzey yöneticisinden en alt birimine kadar bir aile olmuş olup, siz müşterilerimizi de bu aile içerisinde görmekten mutluluk duyacaktır.

Şirket Vizyonu


  • Bulunduğumuz sektör içerisinde en iyisi omak
  • Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların devamlılığını sağlamak.
  • Sektöründe isminden sürekli söz ettirmek.

Şirket Misyonu

  • Uzmanlaştığımız otomotiv sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarına çalışanlarımızın yaratıcı desteğiyle kesin ve kalıcı çözümler üreterek cevap vermek.
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzey seviyede tutmak.
  • Müşterilerimize her zaman yanında bulunduğumuzu benimsetmek.

Aksesuar ve yedek parça için mutlaka bizi arayın ya da mail atın, mutlaka sizi bilgilendireceğiz.
Oto San. Sit. 2551 Cad. 2526 Sokak No: 1/ A-B Şaşmaz Etimesgut / Ankara
Tel: 0 312 279 19 19 • Fax: 0 312 279 19 09 • E-mail:porsche@uzlaroto.com.tr

Web Tasarım: AdaNET